Nikki Beach Resort Bodrum’a 4 ödül birden

Nikki Beach Resort Bodrum’a 4 ödül birden

Nikki Beach Resort & Spa Bodrum, konaklama sektörünün en prestijli ödüllerinden International Hotel Awards tarafından 4 ödüle birden layık görüldü. Nikki Beach müzik, yemek, eğlence, moda, film, sanat ve unsurlarını kendine özgü lüks plaj kulübü konseptiyle birleştirerek tüm dünyada sektöre yön veren ağırlama ve misafirperverlik liderleri arasında tanınıyor.

Avrupa’da sektörün en iyilerinin belirlendiği International Hotel Awards organizasyonu Nikki Beach Resort & Spa Bodrum’u Beş Yıldızlı Mükemmel Otel kategorisinde Gümüş ödül ile Beş Yıldızlı Otel kategorisinde En Çok Tavsiye Edilen Otel olarak seçti. Bunların yanı sıra Nikki Beach Resort & Spa Bodrum hem Türkiye hem de Avrupa’nın En İyi Düğün Mekanı olarak toplamda dört ödül aldı.

International Hotel Awards tarafından verilen ödüllere ilişkin olarak Nikki Beach Resort & Spa Bodrum Genel Müdürü Arzu Topçu Civak açıklamada bulundu. “Sektörde çıtayı bir üst seviyeye çıkarmayı ve yeni bir mükemmellik standardı oluşturmayı tüm ekip olarak ilke edinerek tüm hizmet süreçlerimize dahil ettik. Misafirlerimize geniş bir yelpazede, beklentilerinin ötesinde hizmet vermeyi çok önemsiyoruz. Konseptimizin ve hizmet kalitemizin ağırlama sektöründe uluslararası itibarlı kuruluşlar tarafından takdir görmesi bizleri daha da iyi olmaya teşvik ediyor. Ülke turizmine değer katmaktan ötürü kıvanç duyuyoruz” dedi.

Çok yönlü bir ağırlama markası olarak tanınan Nikki Beach Resort & Spa Bodrum her deneyimi kişisel bir yolcuğa dönüştürmeyi amaçlayarak, doğal güzellikleri modern unsurlarla harmanlayarak beğeni topluyor. Nikki Beach Resort & Spa Bodrum, konaklama ve ağırlama sektörünün en prestijli ödülleri arasında kabul edilen Haute Grandeur Global Hotel Excellence Awards tarafından 8 kategoride birden ödüle layık görülmüştü. Geçtiğimiz yıl Luxury Travel Guide tarafından sunduğu kişiye özel hizmetlerle yılın en şık lüks oteli olarak “Stylish Luxury Hotel of the Year”  seçilmişti. 

International Hotel Awards Nikki Beach Resort & Spa Bodrum Ödüller:
1. Silver award Five Star Hotel Award of excellence
2. Highly Commended for five star luxury hotel
3.  Best Wedding Venue in Turkey
4.  Best Wedding Venue in Europe

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!