O otelden Black Friday’e özel bir yıl geçerli %40 indirim

O otelden Black Friday’e özel bir yıl geçerli %40 indirim

Havalimanı ve şehir otelciliğinin dünyadaki en çağdaş markalarından Yotel’ in Türkiye’deki ilk işletmesi olan Yotel İstanbul Havalimanı misafirlerine Black Friday’e özel, bir yıl geçerli olan yüzde 40 konaklama indirimi sunuyor.

Modern tasarımı ve teknoloji ile misafir deneyimine odaklanmış yaklaşımıyla dikkat çeken Yotel Istanbul Havalimanı Black Friday indirimiyle 20 Kasım 2019 ile 31 Aralık 2020 tarihleri arasındaki konaklamalarda yüzde 40 indirim fırsatı sunuyor.  20 Kasım - 3 Aralık 2019 tarihleri arasında yapılan rezervasyonlarda geçerli olacak yüzde 40 indirim 20 Kasım 2019 - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Yotel İstanbul Havalimanı’nda gerçekleşecek konaklamalarda uygulanacak. Yotel Global CEO’SU Hubert Viriot, misafirlerinin ilgisine ilk Black Friday kampanyasıyla cevap verdiklerini belirtirken, “Fonksiyonel ve yüksek teknolojik alt yapıya sahip tasarım anlayışında, lüks otellerin vazgeçilmez unsurlarını daha küçük ve akıllı alanlara taşıyan birinci sınıf lüks kabin konseptini yüzde 40 indirimle bir yıl boyunca deneyimleme fırsatı sunuyoruz veriyoruz” dedi. Seyahat edenlere eşsiz bir dinlenme imkanı277 kabin ile pasaport kontrolü öncesi havalimanına yolu düşen tüm misafirlere hizmet veren YOTEL İstanbul Havalimanı (kara tarafı), ayrıca 24 saat açık bir spor salonuna sahip.  Pasaport kontrolü sonrası yolculara hizmet veren YOTELAIR İstanbul Havalimanı da 174 kabin ve 83 kişilik ayrı bir KOMYUNITI LOUNGE ile transit alanındaki tüm yolcuların hizmetinde.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!