O ŞİRKET TÜRKİYE TURUNU İPTAL ETTİ

O ŞİRKET TÜRKİYE TURUNU İPTAL ETTİ

Crystal Cruises, Türkiye duraklı iki kruvaziyer turunu, güvenlik gerekçesiyle iptal ettiğini açıkladı.

 
Crystal Cruises,  Türkiye'de İstanbul ve Kuşadası duraklarına uğrayacak olan 2 kruvaziyer turunu güvenlik gerekçesiyle iptal ettiğini duyurdu. Kararın özellikle İstanbul Sultanahmet'teki canlı bomba saldırısı üzerine alındığı iddia edildi.

Habertürk'te yer alan bilgiye göre, 24 Nisan ve 1 Mayıs çıkışlı kruvaziyer turları Türkiye durakları yerine Yunanistan'a gidecek. Şirket, Kasım için planlanan turların da iptal edilebileceği bilgisini paylaştı. Eylül ayında da Celebrity Cruises şirketi, İstanbul'a 2016'da yapılacak turların başka destinasyonlarla değiştirileceğini açıklamıştı. Bir diğer büyük şirket Royal Caribbean International ise, Türkiye'deki durumu şimdilik dikkatle izlediğini söylemekle yetindi. 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!