O uçakta skandal: Herkesin gözü önünde cinsel ilişkiye girdiler!

O uçakta skandal: Herkesin gözü önünde cinsel ilişkiye girdiler!

Rusya’da uçaklarda alkollü yolcuların yol açtığı skandallara yenisi eklendi.

Moskova-Vladivostok seferini yapan uçakta herkesin içinde cinsel ilişkiye giren bir çift gözaltına alındı. Lenta.ru’nun haberine göre, Rossiya Hava Yolları’nın Moskova-Vladivostok seferini yapan uçakta bir çift, alkolü fazla kaçırınca koltukta diğer yolcuların gözü önünde cinsel ilişkiye girdi.Uçağın inmesinin ardından, haklarında şikayette bulunulan 43 yaşındaki kadın ile 41 yaşındaki erkek, polis tarafından gözaltına alındı.Hava yolu şirketinden yapılan açıklamada, uygunsuz davranışta bulunan iki yolcunun 15 gün hapis cezasına çarptırılabilecekleri ve “kara liste”ye alınarak bundan sonra uçaklara binmelerinin yasaklanabileceği belirtildi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!