O ülkeye seyahat edecek yolculara uyarı

O ülkeye seyahat edecek yolculara uyarı

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron yönetiminin hazırladığı emeklilik reformuna tepki göstermek amacıyla bugün ülke genelinde süresiz greve gidiliyor.

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron yönetiminin hazırladığı emeklilik reformuna tepki göstermek amacıyla bugün ülke genelinde süresiz greve gidiliyor.Fransa’da geçtiğimiz dönemde sarı yeleklilerin akaryakıt zamlarıyla başlayan tepkileri uzun süre dünya gündeminde kalmıştı.Yarın başlayacak grev yüzünden birçok uçak seferi, metro ve hızlı ulaşımı ile otobüs seferleri de yapılmayacak.Air France’tan yapılan açıklamada iç hatlarda yüzde 30 sefer iptali oldu. Birçok havayolu şirketi de grev sebebiyle Fransa seferlerini iptal etti.Sendikanın yürüyüş yapacağı yollarda bulunan kafe, restaurant ve diğer işletmelerin kapatılması istendi. Ayrıca Cumhurbaşkanlığı sarayı, parlemento binası çevresi ve Notre Dame Katedrali çevresinde protestolar yasaklandı.Grevin birkaç gün sürmesi bekleniyor.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!