Oğlunun müdahalesi Ukraynalı turisti kurtarmaya yetmedi

Oğlunun müdahalesi Ukraynalı turisti kurtarmaya yetmedi

Antalya'nın Kemer ilçesinde kaldığı otel odasında fenalaşan Ukraynalı Volodymyr Zubarev (62), kendisi gibi doktor olan oğlu Oleg Zubarev (33) ve sağlık ekiplerinin müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

Kemer'e tatile gelen ve Tekirova Mahallesi'ndeki bir otele yerleşen ikisi de doktor olan Volodymyr Zubarev ve oğlu Oleg Zubarev, dün bir süre vakit geçirdikten sonra odalarına çıktı. Saat 02.00 sıralarında babasının fenalaştığını gören Oleg Zubarev, ilk müdahaleyi yaptı. Oleg Zubarev'in durumu otel yetkililerine haber vermesi üzerine otele sağlık ekipleri çağrıldı. Volodymyr Zubarev gelen sağlık ekiplerinin de müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

Kalp krizinden öldüğü tahmin edilen Volodymyr Zubarev'in cansız bedeni, Kemer Devlet Hastanesi morguna, buradan da otopsi yapılmak üzere Antalya Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Kemer cumhuriyet savcılığı olayla ilgili soruşturma başlattı.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!