Öğrencilerden Fraport TAV Antalya Havalimanı’nda Atatürk ve Çocuk sergisi

Öğrencilerden Fraport TAV Antalya Havalimanı’nda Atatürk ve Çocuk sergisi

Antalya Cihadiye Ortaokulu öğrencileri, Fraport TAV Antalya Havalimanı'nda "Atatürk ve Çocuk" isimli sergiyi okul koroları eşliğinde açtı.

Açılışa Aksu Kaymakamı Aydın Ergün, DHMİ Başmüdürü İlhami Şimşek, Fraport TAV Antalya Genel Müdürü Deniz Varol’un yanı sıra Cihadiye Ortaokulu öğrencileri, Okul Müdürü Soner Yılmaz, Görsel Sanatlar Öğretmeni Melek Akın ve Müzik Öğretmeni Burçin İpek katıldı.

Eserlerini Antalya Havalimanı yolcularına gösterebilme imkanı bulan öğrenciler ve onlara eşlik eden okul korosu arkadaşları heyecanlarını dile getirerek Antalya Havalimanı'nda gerçekleşen sergi için mutluluklarını ifade ettiler.

Sanatsal ve kültürel faaliyetlere Fraport TAV Antalya Havalimanı olarak destek vermeye devam ettiklerini belirten Fraport TAV Antalya Genel Müdürü Deniz Varol, çocuklara bu fırsatı tanımaktan mutluluk duyduklarını ve gelecek günlerde de düzenlenecek sergi ve etkinliklerle Antalya'nın dünyaya açılan kapısı olarak Türkiye'yi ve Antalya'yı en iyi şekilde temsil edeceklerini söylediler.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!