Osman Ayık, Ayhan Bektaş ve Yusuf Hacısüleyman’dan Kemer turizmine destek sözü

Osman Ayık, Ayhan Bektaş ve Yusuf Hacısüleyman’dan Kemer turizmine destek sözü

TÜROFED Başkanı Osman Ayık, Odeon Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Bektaş ve Danışmanı Yusuf Hacısüleyman, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti.

Kemer önemli bir değişime girecek!
Başkan Topaloğlu sayesinde Kemer’in önemli bir değişim geçireceğine inandığını ifade eden Odeon Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Bektaş “Kemer Türkiye’nin en özel bölgelerinden bir tanesi. Biz de sektör temsilcileri olarak desteğimizi vermeye hazırız. Turizmi en iyi noktaya getirmek için birlikte çalışmalar yapacağız. Kemer’i hak ettiği yerlere taşımak hedefiyle ilerleyeceğiz. Kemer’de sezonumuz iyi gidiyor. Kemer inşallah önümüzdeki dönemlerde daha da hak ettiği yerlere taşıma hedefi ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi. Bektaş ayrıca Başkan Topaloğlu’nun turizmcilerin değer verdiği bir isim olduğunu söyledi.

Kemer’i tekrardan eski günlerine döndüreceğiz!
TÜROFED Başkanı Osman Ayık ise Kemer’in Türkiye’de turizmin başladığı noktalardan olduğunu belirterek, “Başkanımız Necati Topaloğlu’nun öncülüğünde Kemer’i tekrardan eski günlerine döndüreceğiz. Hatta Türkiye’nin en seçkin yeri konumuna getirmek için çalışacağız. Turizmciler olarak başkanımıza her türlü desteği vermeye hazırız” dedi.

Kemer ikinci evim!
Yusuf Hacısüleyman da Kemer’in ikinci evi olduğunu belirterek, Başkanımız Topaloğlu sayesinde Kemer’in tekrar canlanacağını düşündüğünü söyledi. Turizmi 12 aya yaymak için gerekli çalışmaların yapılacağını anlatan Hacısüleyman, yaz ve kış aylarını en iyi şekilde değerlendirmek gerektiğini belirtti.

Kemer turizmini 12 aya yaymak için çalışıyoruz!
Ziyarette konuşan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, turizmin gelişmesi adına değerli turizmciler ile fikir alışverişinde bulunduklarını söyledi.  Kemer’de turizmin iyi olduğunu ancak 12 aya yayılması gerektiğinin altını çizen Başkanımız Topaloğlu, “Turizmi Kemer’de 12 aya yaymak gerekiyor. Bununla ilgili çalışmalarımız var. Değerli turizmciler Osman Ayık, Ayhan Bektaş ve Yusuf Hacısüleyman ile fikir alışverişi yaptık. Kemer’e neler yapabiliriz diye konuştuk. Hiçbir beklentimiz olmadan ortaya bir tablo çıkaralım istedik. Turizmi bilenlerle bir araya gelerek önümüze bir yol haritası çıkaracağız. Tek beklentimiz Kemer’in hak ettiği yere gelmesidir. Önümüzdeki günlerde de gerekli çalışmalara başlayacağız.” diye konuştu.

Haber - Halil Öncü

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!