Otel odasında çıplak gezdi, 300 bin dolar kazandı

Otel odasında çıplak gezdi, 300 bin dolar kazandı

ABD’nin Denver kentinde 30 yıllık pilot Andrew Collins, uçuş sonrası dinlenmek için çekildiği havalimanındaki bir otel odasında çıplak gezince 300 bin dolar tazminat kazandı.

Çıplak bir şekilde otel odasının penceresinden etrafı izleyen pilot, isimsiz bir ihbarla “Uygunsuz davranış” nedeniyle polis merkezine götürüldü. Collins, çalıştığı havayolu şirketi tarafından da açığa alındı. Hemen mahkemeye başvuran ve rencide edildiğini belirten Collins, mahkeme sonucu Denver şehir yönetiminden 300 bin dolar tazminat kazandı.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!