Otelde fenalaşan Hollandalı turist hayatını kaybetti

Otelde fenalaşan Hollandalı turist hayatını kaybetti

Antalya'nın Manavgat ilçesinde eşiyle birlikte tatil yapan Hollandalı Johannes Franciscus Lamers (77), otelde fenalaşması üzerine götürüldüğü hastanede hayatını kaybetti.

Manavgat'ın Side Mahallesi'nde bulunan 5 yıldızlı bir otelde eşiyle birlikte tatil yapan Hollandalı Johannes Franciscus Lamers, saat 05.00 sıralarında fenalaştı. Eşinin haber vermesi üzerine odaya gelen otel görevlileri tarafından çağrılan sağlık ekipleri, turistin kalp krizi geçirdiğini belirledi. Özel bir hastaneye götürülen Lamers, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Hollandalı turistin kesin ölüm nedeni Antalya Adli Tıp Kurumu'nda yapılacak otopsiyle belirlenecek.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!