Paloma Grida ve Club Marvy, Güvenli Turizm Sertifikası’nı aldı

Tourism Today - Turizmden Haberler - Turizm Haberleri

Paloma Hotels’in kalite ve misafir memnuniyeti ile ön plana çıkan otelleri Antalya - Belek’teki Paloma Grida Village & SPA ve İzmir - Özdere’deki Club Marvy, Güvenli Turizm Sertifikası’nı aldı.

Paloma Hotels’in iki üyesi Paloma Grida Village & SPA ve Club Marvy, tüm kriterleri tamamlayarak Güvenli Turizm Sertifikası’na başvurdu. Yapılan denetimlerde de başarı sağlayan iki otel Güvenli Turizm Sertifikası’nı teslim aldı.

Misafir ve personelinin sağlığına büyük önem veren Palona Hotels, gösterdiği bu titizliği sertifikası ile de gözler önüne serdi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!