Otel

Tümü

Papillon Hotels, temassız otelcilik çalışmalarını tamamlayarak hizmete sundu

Papillon Hotels, temassız otelcilik çalışmalarını tamamlayarak hizmete sundu

Papillon Hotels, 2019 yılında başladığı dijital dönüşüm ve temassız otelcilik çalışmalarını tamamladı.

Pandeminin hayatımıza getirdiği sosyal mesafe ve güvenlik uygulamaları ile birlikte dijital süreçler daha kritik hale geldi. 2019 yılında dijital dönüşüm konusunda çalışmalarına hız veren Papillon Hotes, öncelikle misafirlerin konaklamalarında faydalandıkları hizmetleri dijital ortamda kullanıma sundu. Misafirlerin rezervasyon, sipariş, anket, check-in & check-out işlemlerini mobil cihazları üzerinden yönetebildikleri bir yapıya getirildi.

Yapılan çalışmalar kapsamında temassız otelcilik frictionless & seamless mantığı üzerine geliştirilerek; misafirin zorlanmadan, kişisel temasa girmeden, gereksinimlerinin hızlı ve kaliteli şekilde karşılanması sağlandı. Papillon Hotels, üretilen QR kodlar ile menüleri, anketleri, misafir bilgilendirme kılavuzlarını misafirlerine sundu.

Geliştirilen Papillon Hotels uygulaması ile misafirler günlük aktivite ve show programlarına, hizmet alanlarının açılış kapanış saatlerine, Papillon Hotels sosyal medya hesaplarına erişim sağlayabildi. Dijital dönüşüm ve süreç yönetimi sayesinde misafir memnuniyeti ölçülebildi ve gerekli durumlarda anında harekete geçildi. Uzaktan çalışma konusunda misafirlerin ofis ve çalışma ihtiyaçlarına yönelik alanlar yaratıldı.