Paris 2 batığına dalan Rus turist vurgun yedi 

Paris 2 batığına dalan Rus turist vurgun yedi 

Antalya'nın Kemer ilçesi açıklarındaki Paris 2 Batığına dalış yaptığı sırada vurgun yiyen Rus, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Kemer ilçesi’nde tatil yapan 52 yaşındaki Nikolay Kamvokovich, bir dalış okulunun teknesiyle denize açıldı. Kıyıya 1 kilometre uzaktaki Paris 2 Batığına eğitmenler eşliğinde dalan Rus turist, suyun altında vurgun yedi. Denizden dalgıçlar tarafından çıkartılan Kamvokovich, Kemer marinaya götürüldü. Sağlık ekiplerinin marinada ilk müdahaleyi yaptığı Rus turistin kalbinin durduğu tespit edildi. Kemer Yaşam Hastanesi'nde tekrar hayata döndürülen Kamvokovich, Antalya Yaşam Hastanesi'ne sevk edildi ancak kalbi tekrar duran Kamvokovich, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Kamvokovich'in cenazesi, otopsisi yapılmak üzere Antalya Adli Tıp Kurumuna sevk edildi. 
 
 
10.05.2018 16:31:36  TSI 
NNNN 
                                         

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!