PEGASUS, VOLGOGRAD TARİFELİ SEFERLERİNE BAŞLADI

PEGASUS, VOLGOGRAD TARİFELİ SEFERLERİNE BAŞLADI

Türk şirketi Pegasus Airlines'ın İstanbul - Bolgograd istikametinde tarifeli seferlere başladı.

İnterfaks haber ajansına konuşan Volgograd Havalimanı Basın Sözcüsü Yaroslav Zimin, "Volgograd - İstanbul seferleri 28 Ekim'e kadar pazartesi, salı ve cumartesi günleri olmak üzere haftada 3 kez Boeing 737 - 800 uçağı ile yapılacak. Yolculuk 2 saat 40 dakika sürecek" dedi. Novaport şirketine bağlı olan ‘Volgograd’ Uluslararası Havalimanı Federal önemi olan havalimanlarının listesinde yer alıyor. 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!