Peribacalarının gölgesinde senfoni

Peribacalarının gölgesinde senfoni

Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Antik Kentler Konserleri kapsamında, Peribacaları bölgesinde arasında Senfoni ile Müziğimiz konseri verildi.

Avonos ilçesinin Peribacaları ve doğal güzelliklerle bezenmiş Zelve-Paşabağları bölgesinde gerçekleştirilen konsere, Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ve Belediye Başkanı Atilla Seçen de katıldı. Orhan Şallıel şefliğinde Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası'nın verdiği konseri ayrıca, daire müdürleri, ilçe belediye başkanlarıyla, sanatseverlerin çeşitli ülkelerin büyükelçileri de izledi.

 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!