Polimeks Holding, Tasigo Hotels Eskişehir’i sağlık çalışanlarının hizmetine sundu

Polimeks Holding, Tasigo Hotels Eskişehir’i sağlık çalışanlarının hizmetine sundu

Polimeks Holding, Eskişehir’de yer alan oteli Tasigo Hotels Eskişehir’i sağlık çalışanlarının hizmetine sundu.

Polimeks Holding, “Polimeks Holding olarak Tasigo Hotels Eskişehir'imizi, global virüs sebebiyle ülkece içinden geçtiğimiz bu zor dönemde hepimizin kahramanı olan sağlık çalışanlarımızın hizmetine açıyoruz" açıklamasında bulundu.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!