POYD Başkanı Ülkay Atmaca: “Divan Talya, kapalı kalmamalı”

POYD Başkanı Ülkay Atmaca: “Divan Talya, kapalı kalmamalı”

InnDesign Fuarı kapsamında düzenlenen Otel Yapılarında Yenileme Trendleri ve Markalaşma Paneli’nin “Öyküsü Olan Otel Tasarımları” oturumunda konuşan POYD Başkanı Ülkay Atmaca, Antalya’nın ilk 5 yıldızlı oteli Divan Talya’nın hizmete açılması gerektiğini söyledi.

Divan Talya’nın Antalya’nın ilk 5 yıldızlı oteli olduğunu belirten Başkan Atmaca, “Antalya için sembol bir otel olan Divan Talya şu an çürümeye terk edilmiş durumda. Divan Talya, Antalya turizmi için önemli bir oteldir ve kapalı durumda olmasına üzülüyorum. Öyküsü olan, şehre büyük katkıları olan böyle bir otelin kapalı olmaması gerekiyor” diye konuştu.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!