STK

Tümü

POYD’un yeni sponsoru Akyıldız Yangın oldu

POYD’un yeni sponsoru Akyıldız Yangın oldu

Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) ile Akyıldız Yangın arasında sponsorluk anlaşması imzalandı. Sponsorluk anlaşmasına POYD Başkanı Ülkay Atmaca ve Akyıldız Yangın Genel Müdürü İsmail Ekmekçioğlu İmza attı.

1983 yılından bu yana yangın güvenlik sektörünün lider firmalarından birisi olarak faaliyet gösteren Akyıldız Yangın, kendini devamlı geliştirmeye yönelik politikası, müşteri memnuniyeti, dürüst ve ilkeli hizmet anlayışıyla büyümeyi hedefleyen bir yönetim politikasına sahip. Eğitimli, genç, dinamik yönetim ve teknik kadrosu ile birçok kurum ve kuruluşta gerçekleştirdiği projelerle piyasanın takdir ve güvenini kazanan Akyıldız Yangın özellikle turizm sektöründeki tecrübesi ve güçlü referansları ile elektronik ve mekanik yangın güvenliği konusundaki keşif, projelendirme, satış, uygulama ve bakım hizmetlerini karşılamayı amaçlıyor.

Sponsorluk anlaşması hakkında konuşan POYD Başkanı Ülkay Atmaca, “Akyıldız Yangın firması ile yaptığımız anlaşma her iki tarafa da hayırlı olsun” dedi. Her yaptıkları sponsorluk anlaşması ile POYD’un daha da güçlendiğini belirten Başkan Atmaca: “
Akyıldız Yangın, sektörde güven veren bir markadır. İşini iyi yapan firmalarla işbirliği yapmak bizleri mutlu ediyor. Bu işbirliğini uzun yıllar sürmesini diliyoruz. Bu işbirliğine katkı koyan herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi.