Profesyonel Animasyon Yöneticileri Derneği'nin yeni başkanı Eren Güngör oldu

Profesyonel Animasyon Yöneticileri Derneği'nin yeni başkanı Eren Güngör oldu

Profesyonel Animasyon Yöneticileri Derneği (PAYD) başkanlığında yapılan olağanüstü genel kurulda yeni başkan oy birliğiyle eski kurucu başkan Eren Güngör oldu.

Profesyonel Animasyon Yöneticileri Derneği (PAYD) başkanlığında yapılan olağanüstü genel kurulda yeni başkan oy birliğiyle eski kurucu başkan Eren Güngör oldu. Başkan yardımcılığına ise Barış Nam ve Sayman Edip Buran getirildi.Yine, yeni, yeniden...Son dört senedir aktif olmayan derneği kalkındırmak için harekete geçilen bu seçime ellidokuz kişiden oluşan otel animasyon müdürü ve şirket sahibi katıldı. Kokteyl ile başlayan organizasyon bir dönem önceki başkan Murat Gencer'in konuşmasıyla devam etti. Murat Gencer konuşmasında derneğin bundan önceki faaliyetlerini ve bundan sonra yapılması gerekenleri öneri olarak katılımcılara aktardı. Kurucu başkan Eren Güngör'den bayrağı aldığını ve şimdi tekrar Güngör'ün başkan olmasından bir hayli mutlu olduğunu söyleyen Gencer'e yaptığı hizmetlerden ötürü plaket verildi. Yoğun geçen genel kurul toplantısı fotoğraf çekimiyle son buldu. 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!