Profesyonel otelciler, Maxx Royal Belek’te, Türkiye ekonomisini analiz etti

Profesyonel otelciler, Maxx Royal Belek’te, Türkiye ekonomisini analiz etti

Profesyonel otelciler, Maxx Royal Belek’te, Türkiye ekonomisini analiz etti

12 Şubat 2020 Çarşamba

Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) Şubat ayı geleneksel öğle yemeğini Antalya-Belek’teki Maxx Royal Belek’te gerçekleştirdi. POYD’un bu ayki konuşmacı konuğu ise Ekonomist Murat Sağman oldu.

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren POYD Başkanı Ükay Atmaca, daha sonra sözü Vodafone Business ekibine bıraktı. Vodafon Türkiye Kurumsal Ticari Pazarlama Kıdemli Müdürü Sinan Gılava, POYD üyelerine Vodafone’un turizme yönelik ürünlerini anlattı.

Ekonomist Murat Sağman, dünya ve Türkiye’deki ekonomik gelişmeleri değerlendirdi. Konuşmasında turizm sektörüne de değinen Sağman, Türkiye turizminin çok iyi durumda olduğunu belirterek, “Türkiye’nin en pozitif sektörü şu anda turizmdir. Türkiye’deki hizmet ve tesisler çok iyi durumda. Türkiye’ye gelen turist sayısında bir sıkıntı yok ancak gelirler anlamında yapılması gerekenler var. Kişi başı turizm gelirlerimiz geçtiğimiz yıllara göre düşüş gösterdi. Bu noktada çalışmalıyız” dedi.

Murat Sağman’ın gerçekleştirdiği konuşma sonrasında POYD’un yeni üyeleri, Mehmet Kurnaz, Murat Erdoğan, Rüçhan Yıldız, Uğur Bulut, Koray Arık, Erman Kayar, Yasin Karuç, Tolga Çınar, Erman Emil ve Banu Özbay’a üyelik rozetleri takıldı. 
Yorumunuz:


Sitemizde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Tourism Today’e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Copyright © 2006 - 2019 - Tüm hakları saklıdır. Tourism Today
VERACONN