PRONTOTOUR 2016’YI BİRLİKTE KARŞILADI

PRONTOTOUR 2016’YI BİRLİKTE KARŞILADI

Prontotour Ailesi yılbaşı partisini Yönetim Kurulu Başkanı Ali Onaran’ın evinde kutladı…

Turizm sektörünün lider markası Prontotour, acısıyla, tatlısıyla geçen 2015 yılını kapatıp, yeni umutlarla, yeni hedeflere yelken açılacağı 2016 yılına Yönetim Kurulu Başkanı Ali Onaran’ın evinde “Merhaba” dedi.  

Yeni bir yıl gelirken Prontotour Yönetim Kurulu Başkanı Ali Onaran ve eşi en tatlı telaşlarını yaşıyorlar. Gecede, yeni yıl kutlamasının yanı sıra Onaran Ailesi’nin yeni doğacak bebeğinin baby shower’ı da yapıldı.

Misafirlerini ağırlamaktan bir hayli keyifli görünen Ali Onaran yaptığı konuşmada: “Siz benim büyük ailemsiniz. Böylesine mutlu bir günde hep birlikte olmaktan dolayı çok mutluyum. Birlikte daha nice güzel yıllara adım atacağımıza inanıyorum. 2016 yılının bize getireceği en güzel hediyelerden biri de Prontotour’un en genç üyesi Sare Bebek olacak. Umarım bu aile başarılarına yenilerini ekleyerek, her geçen gün daha da kendini geliştirerek büyümeye devam edecek. Sizlerle olmaktan gurur duyuyorum. Herkese şimdiden mutlu yıllar diliyorum” dedi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!