PRONTOTOUR, THE ONE AWARDS ÖDÜLÜ'YLE İTİBARINI TESCİLLEDİ

PRONTOTOUR, THE ONE AWARDS ÖDÜLÜ'YLE İTİBARINI TESCİLLEDİ

Prontotour, Marketing Türkiye ve Akademetre'nin ortaklaşa düzenlediği "The One Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri" kapsamında turizm sektöründe 2015'te marka ve itibar değerini en çok arttıran marka seçildi.

Yurtdışı turlarda sektör lideri Prontotour, Marketing Türkiye ve Akademetre'nin ortaklaşa düzenlediği "The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri" kapsamında, turizm sektöründe 2015'te marka ve itibar değerini en çok arttıran marka seçildi. Gecede, toplam 12 ilde 536 kişiyle gerçekleştirilen yüzyüze görüşmeler sonucunda ortaya çıkan veriler doğrultusunda ikisi B2B olmak üzere 36 sektörün en itibarlı şirketleri belirlendi.2016'ya ödülle başlamanın sevincini yaşadığını belirten Prontotour Yönetim Kurulu Başkanı Ali Onaran, "2016'ya böylesine önemli bir ödülle başlamanın gururunu yaşıyoruz. Umarım tüm yıl boyunca, ekibimiz ve çözüm ortaklarımızla daha nice başarılara imza atarız. Rekabetin yoğun olduğu turizm sektöründe fark yaratmak, kalıcı, kaliteli ve yenilikçi hizmet standardıyla mümkündür. Biz, hiçbir zaman sektör lideri olmanın getirdiği rehavete düşmedik, sürekli heyevanımızı canlı tuttuk. Prontotour olarak "Farklıyız, çünkü..." başlığı altında sıraladığımız vazgeçilmez mottoların bizlere itibar olarak döndüğünü bir kez daha gördüğümüz için mutluyuz. Aslında hepimizi gururlandıran bu ödülü bizlere, değerli misafirlerimiz verdi. Bu zamana kadar kalite ve güven ilkesiyle misafirlerimiz için elimizden gelenin en iyisini yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Mutluluk ve keşif yolunda bizleri seçen tüm misafirlerimize gönülden teşekkür ederiz" dedi.  

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!