Qatar Havayolları’ndan IATI'ye ödül

Qatar Havayolları’ndan IATI'ye ödül

Qatar Havayollları, Türkiye’ye yaptığı uçuşların 10. yılını kutlamak amacıyla düzenlediği gecede IATI'yi ödüllendirdi.Four Seasons Hotel Bosphorus’da...

Qatar Havayollları, Türkiye’ye yaptığı uçuşların 10. yılını kutlamak amacıyla düzenlediği gecede IATI'yi ödüllendirdi.Four Seasons Hotel Bosphorus’da gerçekleştirilen etkinlik, Qatar Airways’in 26 Ekim 2014 tarihinde İstanbul Sabiha Gökçen havalimanına başlatacağı ekstra uçuşların öncesine denk geldi.IATI Türkiye'de en fazla Qatar Havayolları uçak bileti satışı gerçekleştiren satış partneri  olarak bu ödüle layık görüldü. IATI, havayollarından ve diğer seyahat ürünü tedarikçilerinden aldığı ürünleri online bir platform da toplayıp tüm dünya üzerindeki acente ve son kullanıcılara ulaştırıyor.Konuyla ilgili görüşlerini ileten IATI Global Satış ve İş Geliştime Direktörü Burak Akpınar, Ortadoğu'nun en iyi havayolu ödülüne sahip Qatar Havayolları tarafından ödüllendirilmekten dolayı büyük onur duyduklarını belirtti.Kuruldukları yıldan itibaren Türkiye'de uçak bileti satışı konusunda liderliği devam ettirdiklerinin altını çizen Burak Akpınar, hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerlediklerini ifade etti.  Türkiye, Almanya, Rusya, Ukrayna ve yakın coğrafyalarda 32 farklı ülkede faaliyet gösterdiklerini belirten Akpınar, hedeflerinin IATI'yi Avrupa, Asya ve Afrika'nın lider "online seyahat platformu" haline getirmek olduğunu söyledi.Türkiye'de sadece Qatar Havayolları'nın değil, tüm havayollarının en büyük satış partneri olduklarını iafade eden  Akpınar, IATI'nin başarısının altında yatan faktörlerin, vizyon, teknoloji ve partnerlerle yakın işbirliği olduğunu açıkladı.IATI Seyahat Sistemi 32 ülkede 15 bin acente tarafından kullanılıyor  ve günde 12 binden fazla seyahat işlemi gerçekleştiriyor.Qatar  Havayolları  şirketi, Dünyanın En İyi Business Class ödülüne, Dünyanın En İyi Business Class Havayolu Bekleme Salonu Ödülüne ve Orta Doğunun En İyi Havayolu Şirketi Ödülüne sahip. 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!