Genel

QM Awards 2020 ikinci tur oylaması başladı

QM Awards 2020  ikinci tur oylaması başladı

Qm Awards, 11. kez sahiplerini bulmak için hazır. 11. yılını kutlayan QM Awards 2020 Ödülleri’nde heyecan ikinci tur oylaması ile devam ediyor. QM AWARDS 2020 ikinci tur oylaması, 15 Şubat – 1 Mart 2021 tarihlerinde gerçekleşecek olup ödüller Muhteşem bir gala gecesiyle sahipleriyle buluşacak.

Turizm endüstrisindeki kalitenin zirvesi niteliğinde olan QM Awards, kalite vurgusu ve yönetimi ile ilham veren markaların, kurumların ve bireylerin çalışmalarını takdir etmek amacıyla GM Turizm & Yönetim Dergisi tarafından 11 yıldır düzenlenmekte.

Qm Awards 11 yıldır gerek ışık tutarak, gerekse sunarak ve ödüllendirerek, ulusal ve uluslararası iletişim ağı ile turizm dünyasının markalarına, kalitelerine, vizyonlarına ve başarıya ulaşma amacındaki çabalarına güç vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Bu amaç doğrultusunda mükemmelliği ödüllendirmek için Türk Turizmine 2006 yılında ilk ödül törenini düzenledikten sonra 2010 yılından itibaren düzenli olarak 11 yıldır hizmet etmektedir.  Qm Awards, turizm endüstrisinde yükselen standartları belirleme ve takdire sunma misyonunu başarıyla sürdürmektedir.

100 bini aşkın katılımcı ve güçlü etkileşim ile iki aşamalı oylama
Kazananları seçmek için dört haftalık zaman diliminde iki ayrı süreçten oluşan anket bu yıl 5 dilde oylanıyor ve 100 bini aşkın ziyaret ile sektör profesyonelleri katılım göstererek turizm dünyasında her yıl olduğu gibi bu yılda güçlü bir etkileşim ağı oluşturuyor. Bu etkileşim ile oylama anketinde yer alan markalar, turizmin tüm paydaşları ile buluşmanın ve kendilerini ifade etmenini avantajını yakalıyor.

İkinci tur oylamanın kuralları

II. Tur QM Awards oylaması; birinci turdaki gibi GM okurlarına ve turizm endüstrisine e-posta ve www.gmdergi.com, www.qmawards.com online siteleri üzerinde yer alan oylama linki ile sunulacak. İkinci turda adaylar birinci turda kullandıkları e-mail adresi ile yine bir kez oy kullanabilecek.

Oylama anketi tamamlandıktan sonra kişilerin mailine gelen anket onay linki tıklanarak oy işlemi tamamlanıyor.

QM Awards, 11 yıldır, Türkiye’yi başarı ile temsil eden, ülkesine ve sektöre katma değer sağlamayı sürdüren ve bunu misyon edinen, markalaşma sürecini tamamlamış ve sürdürülebilir yönetim anlayışını benimsemiş tüm sektör paydaşlarını da rol – model olarak turizm sektörünün değerlendirilmesine sunuyor.