Radisson Hotel Group, Türkiye’ye mükemmel bir tesis daha getirdi

Radisson Hotel Group, Türkiye’ye mükemmel bir tesis daha getirdi

Radisson Hotel Group bünyesinde yer alan Radisson Hospitality AB, Radisson Residences, Avrupa Tem İstanbul için imza atıldığını duyurdu. 140 rezidanstan oluşan tesis, Avrupa Tem Konutları içerisinde yılsonundan önce hizmet vermeye başlayacak.

Radisson Hotel Group Başkan Yardımcısı ve Geliştirme Üst Yöneticisi Elie Younes, şu açıklamada bulundu: “Türkiye’de turizm otelcilik sektörünün yükselen bir ivme gösterdiğini görüyoruz. Radisson markalı ilk rezidans projemiz sonrası bir başka mükemmel tesisi İstanbul’a getirmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bize güvenmeye devam ettikleri ve üçüncü kez birlikte proje gerçekleştirdikleri için iş ortaklarımıza bir kez daha teşekkür ediyoruz. Radisson Hotel Group, bu yatırımla birlikte İstanbul’da 16 tesisiyle önde gelen uluslararası bir üst segment otel işletmecisi olarak konumunu pekiştiriyor.”

Yeni inşa edilen rezidansta bir odalı, iki odalı, üç odalı daire olmak üzere toplam 140 modern rezidans yer alacak. Ayrıca, iyi donanımlı bir spor salonu ve SPA ile kapalı yüzme havuzu, kısa ya da uzun süreli konaklamalarda misafirlerin hizmetine sunulacak. Radisson Residence Avrupa Tem İstanbul,  İstanbul havalimanına yakın bölgesinde bulunan Avrupa Tem Konutları içerisinde bulunuyor. Rezidanslar, hem İstanbul’un önemli iş bölgelerine hem de havalimanına yakınlığıyla şık konaklama arayan iş ve tatil amaçlı seyahat eden konukların tercihi olacak.

Radisson Residences Avrupa Tem İstanbul yatırımcısı Süleyman Çetinsaya: “Radisson Hotel Group ile olan ilişkimizi daha da genişletmekten mutluluk duyuyoruz. Kayseri ve Vadistanbul'daki başarılı lansmanlardan sonra, bu yeni projenin başka bir başarı olacağından ve Radisson'un Türkiye'ye ve dünyaya getirdiği hizmet ve marka bilinirliğinin kalitesini göstereceğinden eminiz.” diye konuştu.

Radisson Residence Avrupa Tem İstanbul, İstanbul Havalimanı’na yaklaşık 30 dakikalık sürüş mesafesinde, hem mevcut hem yeni havaalanlarına bağlayan TEM otoyolu çıkışına ise sadece 400 metre uzaklıkta yer alacak.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!