Otel

Tümü

Radisson Hotel İstanbul Harbiye’de iki önemli atama

Radisson Hotel İstanbul Harbiye’de iki önemli atama

Turizm ve Otelcilik sektörünün deneyimli isimlerinden Kemal Erim ve İsmail Taşkın, Radisson Hotel İstanbul, Harbiye’deki yeni görevlerine atandı.

11 yıllık tecrübesiyle turizm ve otelcilik sektöründe kariyerine başarıyla devam eden Kemal Erim, Radisson Hotel İstanbul, Harbiye’nin Genel Müdürü oldu. Radisson Hotel İstanbul, Harbiye’den önce Gezi Hotel Bosphorus İstanbul'un Genel Müdürü olarak görev alan Erim, daha önceki yıllarda Kurumsal Satış Temsilcisi, Satış Yöneticisi, Satış ve Pazarlama Müdürü, İş Geliştirme Müdürü gibi birçok pozisyonda yer aldı.

Güçlü geçmişiyle dikkat çeken İsmail Taşkın ise otelin Satış Müdürü olarak atandı. Trakya Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun olan Taşkın, daha önce Metropolitan Hotels Taksim, Elite World Prestige Hotel, Elite World Asia Hotel, Point Hotel Taksim gibi birçok lüks segment otelde sorumluluklar üstlendi. Sektördeki 13 yıllık deneyiminin ardından Radisson Otel Grubu’nda göreve başlayan Taşkın, lüks otelcilik ve satış konusunda bilgi sahibi bir isim.

Radisson Hotel İstanbul, Harbiye, her daim canlı ve hayat dolu olan Taksim Meydanı’na yakın konumuyla İstanbul’un en merkezi noktalarından birinde bulunuyor. Atatürk Kültür Merkezi, Dolmabahçe Sarayı ve Galataport İstanbul gibi tarihi ve kültürel mekanlara yakın oluşuyla, etkileyici kültür-sanat, alışveriş ve yeme-içme seçenekleri sunuyor. Otel, konforlu 90 odası ve süiti ile misafirlerine ayrıcalıklı bir deneyim vaad ediyor. Otelin lüks odaları, ışıltılı Boğaz’a tepeden bakan, deniz manzaralı balkonlarıyla şehir manzarasının yanı sıra rahatlatıcı bir tasarım ve modern imkanlar da sunmakta. Ücretsiz Wi-Fi, çalışma masaları, yağmur duş ve her odaya özel sıcaklık kontrolü, odaları vazgeçilmez hale getiren önemli özelliklerden.