Radisson Otelleri, turizmin liderleri ile bir araya geldi

Radisson Otelleri, turizmin liderleri ile bir araya geldi

Radisson Otelleri, turizmin liderleri ile bir araya geldi

03 Ekim 2019 Perşembe

Radisson Hotel Group Bölge Satış Ofisi tarafından düzenlenen organizasyonda Radisson Hotel Group otelleri ve Türkiye’nin önde gelen seyahat acenteleri ve şirketleri bir araya geldi.

1 Ekim 2019 tarihinde Radisson Blu Boshphorus Hotel’de düzenlenen etkinlikte turizmin liderleri dünyanın en prestijli otel markalarından biri olan Radisson otelleri ile bir araya geldi.

18 Radisson Blu ve Park Inn otelinin katıldığı bu organizasyonda, oteller Türkiye’nin önde gelen seyahat acenteleri ve şirketleri ile bir araya geldi.

Dünyanın farklı altı ülkesinden katılımcı otellerin de yer aldığı etkinlikte gün boyu yapılan toplantılar ile harika bir organizasyon gerçekleşti.

Radisson Otel markası, var olan tüm otelleri ile Türkiye'de olağanüstü misafirperverlik ve hizmet standartları sunan ve iyi bilinen bir üne sahip olması ile tanınıyor.

Bugün gerçekleşen etkinlikte, turizm sektöründe yaşanan ivmeyi daha da yukarı taşımak adına tüm katılımcılar ile markanın gücüne güç katıldı.Yorumunuz:


Sitemizde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Tourism Today’e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Copyright © 2006 - 2019 - Tüm hakları saklıdır. Tourism Today
VERACONN