Radisson Otelleri, turizmin liderleri ile bir araya geldi

Radisson Otelleri, turizmin liderleri ile bir araya geldi

Radisson Hotel Group Bölge Satış Ofisi tarafından düzenlenen organizasyonda Radisson Hotel Group otelleri ve Türkiye’nin önde gelen seyahat acenteleri ve şirketleri bir araya geldi.

1 Ekim 2019 tarihinde Radisson Blu Boshphorus Hotel’de düzenlenen etkinlikte turizmin liderleri dünyanın en prestijli otel markalarından biri olan Radisson otelleri ile bir araya geldi.
18 Radisson Blu ve Park Inn otelinin katıldığı bu organizasyonda, oteller Türkiye’nin önde gelen seyahat acenteleri ve şirketleri ile bir araya geldi.Dünyanın farklı altı ülkesinden katılımcı otellerin de yer aldığı etkinlikte gün boyu yapılan toplantılar ile harika bir organizasyon gerçekleşti.Radisson Otel markası, var olan tüm otelleri ile Türkiye'de olağanüstü misafirperverlik ve hizmet standartları sunan ve iyi bilinen bir üne sahip olması ile tanınıyor.Bugün gerçekleşen etkinlikte, turizm sektöründe yaşanan ivmeyi daha da yukarı taşımak adına tüm katılımcılar ile markanın gücüne güç katıldı.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!