Otel

Tümü

Regnum Carya, ilklerin oteli olmaya devam ediyor

Regnum Carya, ilklerin oteli olmaya devam ediyor

Üstün hizmet anlayışını her zaman bir adım öteye taşıyan Antalya'nın gözde turizm merkezi Belek'te yer alan Regnum Carya,  ACM Agile ile gerçekleştirdiği işbirliği ile Çevik Yönetim Sistemleri’ne geçen Türkiye’nin ilk oteli oldu.

Yenilikçi bakış açısıyla hayata geçirdiği projelerle turizm sektörüne farklı bir perspektif kazandıran Regnum Carya, geleceğin yönetim sistemi olarak yükselişe geçen Agile çevik yönetim sistemine geçen ilk otel oldu. ACM Agile ile gerçekleştirdiği işbirliğiyle konaklama algısını baştan sona değiştirerek sektörde bir ilk olmayı başaran Regnum Carya, tüm birimlerine entegre ettiği bu sistemle başta Mutlak Misafir Memnuniyeti anlayışı olmak üzere misafirlerin konaklama deneyimlerine yeni bir boyut kazandıracak. Misafirlerine en iyi deneyimi en kaliteli şekilde sunma misyonuyla ilerleyen Regnum Carya, çevik yönetim sistemiyle tüm birimlerinde geri bildirim kültürünü kalıcı hale getirmeyi hedefliyor.

Değişen dünyanın değişken şartlarına etkin bir biçimde adapte olabilme esnekliği, kapasitesi ve adaptasyon yetkinliği olarak tanımlanan Agile, birçok farklı sektörün faaliyetlerini daha hızlı, etkin ve çözüm odaklı yapmalarına, değişen koşullara uyum sağlayarak başarıya ulaşacakları yaratıcı çözümler sunuyor. Çevikliği benimseyen ve başarıyla hayata geçiren organizasyonlar yalnızca daha iyi ürün veya hizmet üretmekle, daha yüksek müşteri veya misafir memnuniyeti elde etmekle, pazara girme hızını artırmakla ve daha iyi iş süreçleri tasarlanmasını sağlamakla kalmıyor. Aynı zamanda tek bir takım olma bilincini kazanarak hizmet verdikleri hedef kitleye daha kaliteli deneyimler yaşatıyor. Bu felsefenin doğru uygulanmasıyla birlikte birbirinden öğrenen bir organizasyon yaratmak mümkün oluyor. Agile ile çalışan bağlılığı ve motivasyonu yükseliyor ve çalışanların tam yetki sahibi olmaları sağlanıyor.

Regnum Carya yönetim sisteminde benimsediği çeviklik hareketi Agile’i yılsonunda sektör liderlerinin katılımıyla gerçekleşecek büyük bir zirveyle tanıtmaya hazırlanıyor.
 ACM Agile işbirliği ile alanında bir ilk olacak Çevik Liderler Zirvesi, çeviklik felsefesini benimseyerek yönetim anlayışlarına entegre etmeyi başaran ve en büyük kuruluşlar arasında yer alan 10 organizasyonun CEO ve Dönüşüm Liderlerini ağırlayacak. Regnum Carya ev sahipliğinde gerçekleşecek zirvede her kurum kendi vizyonunu paylaşarak paylaşacağı Çevik Dönüşüm süreçlerini katılımcılarla paylaşacak.