Otel

Tümü

Regnum Carya, uzun konaklama kış paketi ile sektöre öncülük ediyor

Regnum Carya, uzun konaklama kış paketi ile sektöre öncülük ediyor

Antalya’nın gözde turizm merkezi Belek’te yer alan Regnum Carya, hazırladığı Kış Paketi ile kış sezonuna yeniden hareket kazandırmayı amaçlıyor. Her sene hayata geçirdiği farklı çalışmalarla dikkat çeken Regnum Carya Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şafak Öztürk “ Antalya’mızın kış döneminde sunduğu artıları daha fazla öne çıkarmamız lazım” dedi.

ÖNEMLİ AVANTAJLAR SUNACAK

Antalya’nın Belek Turizm Merkezi’nde bulunan Regnum Carya yaz sezonunu geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde kış sezonu için çalışmalarına başladı. Bugün Kış Paketi’ni satışa açan Regnum Carya minimum 14 günlük konaklama sunduğu Kış Paketi ile hem fiyat hem de hizmetler anlamında tatilcilere önemli avantajlar sunacak. Tesis, hazırladığı bu paket ile hem kış sezonuna hareket kazandıracak hem de tatilcileri kış döneminde tatile teşvik edecek.  İlk defa geçen sene hayata geçirdiği Kış Paketi ile kış sezonuna hareket kazandıran Regnum Carya bu çalışması ile diğer otellere de ilham verdi. 

12 AY TURİZM İÇİN…

Regnum Carya Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şafak Öztürk “Amacımız kış sezonuna hareket kazandırmak” dedi. Pandemiye rağmen aldıkları önlemlerle Yaz dönemini hareketli geçirdiklerini belirten Ali Şafak Öztürk “Bu hareketliliği geçen sene olduğu gibi bu kış da devam ettirmek istiyoruz. Geçen kış sunduğumuz paket ile geçtiğimiz sezon Ocak, Şubat ve Mart aylarında doluluklarımız  %75 seviyelerini aştı. Bu sene için de minimum 14 günlük konaklamayı içeren Kış Paketimizi, bugün itibari ile satışa sunduk. Misafirlerimiz bu paket ile hem uygun fiyat hem de hizmet anlamında avantajlar elde ediyor. Diğer otellerin de örnek aldığı bu çalışmamız ile kış aylarında da Antalya’ya hareketlilik getirebiliriz. Antalya gibi donanımlı ve zengin bir destinasyonda 12 ay turizm yapmamız için misafirlerimizi tatile teşvik etmemiz gerekiyor. Regnum Carya olarak 12 ay kesintisiz hizmet vermek için farklı çalışmalar içinde olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.