REİNA’DAKİ KATLİAMDAN KURTULDU “TÜRKİYE’YE YİNE GELECEĞİM” DEDİ

REİNA’DAKİ KATLİAMDAN KURTULDU “TÜRKİYE’YE YİNE GELECEĞİM” DEDİ

Fransa’dan yılbaşını geçirmek için İstanbul’a gelen ve Reina’daki katliamdan yaralı kurtulan Faslı Süheyla Taki, “Türkiye’ye yine geleceğim” dedi.

Milliyet’ten Musa Keser’in haberine göre Faslı 24 yaşındaki Süheyla Taki, Reina’daki saldırıdan bacağından yaralanarak kurtuldu. Tedavisinin ardından ülkesine dönen Taki: “Türkiye’yi seviyorum. Teröre karşı herkesin dik durması lazım. Terörden korkmadığımı göstermek için bu güzel ülkeye tekrar geleceğim” dedi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!