Richmond Nua Wellness-Spa’ya uluslararası bir ödül daha

Richmond Nua Wellness-Spa’ya uluslararası bir ödül daha

2017’den bu yana her yıl World Luxury Hotel Awards ödülüne layık görülen Richmond Nua Wellness-Spa, 2019 yılında da prestijli ödülü kazanarak, Luxury Spa Hotel ünvanının sahibi oldu.

2019 World Luxury Hotel Awards sahipleri Finlandiya’nın Laponya bölgesindeki, Arctic TreeHouse Hotel’de düzenlenen özel bir törenle duyuruldu.

Richmond Nua Wellness-Spa Genel Müdürü Hakan Balcan ödül hakkında: “Bu ödülü almamızda emeği geçen tüm ekibimize teşekkürlerimi sunuyorum. Özveri ile çalışarak her geçen gün hizmet kalitemizi artırıyoruz. Her zaman daha iyisini yapmak için çalışmaya ve wellness-spa sektöründe en iyiler arasında yer almaya devam edeceğiz.”

Richmond Nua Wellness - Spa son olarak “Dünyanın En Lüks Destinasyon Spa’sı” ve “Avrupa’nın En Lüks Spa’sı” unvanlarına layık görüldü.

Türkiye’nin ilk ve tek destinasyon spa’sı Richmond Nua’da; farklı su terapileri, sağlıklı menüler, uzman terapistler ve sürekli yenilenen kişiye özel programlar ile spa deneyimi en ince detaylarına dek düşünülerek planlanıyor. İstanbul’a kısa bir sürüş mesafesinde, Sapanca’da kendinizi doğayla iç içe ve yenileyici bir tatile hazır olun. Yeşil ve mavinin göz alabildiğine uzandığı, orman ve göl manzarası ile kendi içinize yolculuk ettiğiniz, birbirinden farklı masajlar ve bakımlarla yenilendiğiniz, muhteşem bir tatil imkanı sunuyor.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!