RIXOS, DÜNYA TURİZMCİLERİYLE BULUŞTU

RIXOS, DÜNYA TURİZMCİLERİYLE BULUŞTU

Uluslararası pazarda en hızlı büyüyen lüks otel zincirlerinden biri olan Rixos Otelleri, ITB Berlin Uluslararası Turizm Fuarı’na 3 ayrı stant ile katıldı ve büyük ilgi gördü.

Bu yıl 50’incisi düzenlenen ITB Berlin Uluslararası Turizm Fuarına katılan Rixos Hotels, küresel gelişmeler çerçevesinde oluşturduğu stratejik plan kapsamında; turizm sektöründe yaşanan olumsuzluklara rağmen 2016 yılında hem istihdam hem de diğer alanlardaki ivmesini, ülke içerisinde ve uluslararası pazarda artırarak sürdürdüğünü, 3 ayrı stantında ağırladığı Avrupalı Tur Operatörlerinin CEO ve üst düzey yöneticileri ile paylaştı. Yeni ürün ve tesisler tanıtıldı…Dünyada 8 ülkede 26 farklı oteli ile hizmet veren en büyük Türk otel zinciri Rixos Hotels, fuarda özellikle önümüzdeki dönemde hayata geçirmeyi planladığı yeni ürün ve tesislerinin tanıtımlarının yanı sıra; gösteri dünyasının yaratıcı ismi Dragone Productions ortak girişimi ile hayat bulan Rixos World Parks & Entertainment bünyesindeki eğlence ve yaşam parkı The Land of Legends – “Efsaneler Diyarı”nın ilginç karakterlerinden bir kısmını fuar alanında sergiledi.
Farklı destinasyonlardaki 26 otelinde dünyanın pek çok ülkesinden misafir ağırlayan Rixos Hotels, hem şehir otellerinde hem de resort tesislerinde sunduğu lüks ve üstün hizmetler ile hızla büyümeye devam ediyor.Başak Erel: “Rixos Büyümeye Devam Edecek”Fuara güçlü bir ekip ve çeşitli salonlardaki 3 ayrı stantla katıldıklarını belirten Rixos Hotels Ticaretten Sorumlu Grup Başkanı (CCO) Başak Erel, “Sektörde 2015 yılında yaşanan olumsuzluklara rağmen, Rixos Hotels olarak yurtiçi ve dışında hizmete açmayı planladığımız yeni yatırımlarımızla ivmemizi 2016 yılında da artırarak sürdürmeyi hedefliyoruz. 2016 sezonuna yeni ve çok özel bir projeyle başlayacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Antalya, Belek’te hizmete girecek ve en özel misafirlerimiz olan çocuklar için unutulmaz bir tatil ve eğlence deneyimi yaşatmak için kurgulanan The Land of Legends – “Efsaneler Diyarı” yepyeni bir konseptin öncülüğünü yapacak.
15. yaşımızı kutladığımız bu özel yılda Avrupa’daki partnerlerimizin CEO ve üst düzey yöneticileri ile biraraya gelerek yeni projelerimizi ve konseptlerimizi paylaşmanın gururunu yaşıyoruz. Markamıza olan ilgi ve güven, doğru projeler ortaya koyduğumuzun en güzel kanıtı.” şeklinde konuştu.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!