Rixos Hotels, 20. yılını kutladı

Rixos Hotels, 20. yılını kutladı

02 Aralık 2019 Pazartesi

Türkiye’nin önde gelen otel markası Rixos Hotels, 20. yılını Antalya-Belek’te yer alan Rixos Premium Belek’te kutladı. 3 günlük organizasyona Türkiye ve yurtdışından 800 davetli katıldı.

Rixos Hotels, 20. yılını Antalya’da hizmet veren Rixos Premium Belek’te 800 kişilik bir davetle kutladı. 3 günlük programa 20 ülkeden 300 tur operatörü ve seyahat acentesinin üst düzey yöneticileri, iş insanları, basın mensupları ve tatillerinde yıllardır Rixos Hotels’i tercih eden misafirler katıldı. 29 Kasım akşamı plajda düzenlenen “hoşgeldiniz partisi” ile başlayan kutlamalar, 30 Kasım’da gün boyu süren aktivitelerin ardından Gala Gecesi ile tamamlandı.
Birleşik Devletler Topluluğu’ndan 180, Ortadoğu’dan 60, Avrupa’dan 30 ve Türkiye’den 30 seyahat acente yöneticilerinin katıldığı Gala Gecesi’nde Istanbul Senfoni Orkestrası ve DJ Mert Hakan sahne aldı.

“Rixos’a bağlı 1 milyon misafir var”
Rixos Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince, gecede yaptığı konuşmada, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de söylediği gibi Antalya, en güzide kentlerden bir tanesi. Tarihi, doğası ve fiziki çehresi ile çok özel bir kent. Bu kentte 20 yıl önce küçük bir serüvenle başladık, sizlerle beraber bugün çok önemli bir dünya markası olma yolunda yürüyoruz. Yürüyüşümüze devam ediyoruz. İnşallah ülkemize çok önemli bir marka kazandırmış oluyoruz. Bu marka Türk turizmi, Türk konaklama sektörü ve Türk turizminde çalışan emektarlar için iyi bir örnek olur. İnşallah ülkemizde bizden çok daha başarılı markalarda bu şehirde ve ülkede olur. Bugün itibarı ile Rixos’u seven, Rixos’a bağlı 1 milyon misafiri oldu. Biz Asya, Orta doğu, Avrupa’da ve dünyanın farklı yerlerinde çalışmalarımız var. Kuruluşumuzdan bu yana bizi biz yapan, ailesinden daha üstün gören çalışanlarımız var. Onlar daima işletmelerimizi daha ileriye nasıl götürürüz çabası içerisinde oldular. Sizlere minnettarım. İyi ki varsınız. Bizi biz yapan diğer hususlardan bir tanesi de siz değerli ortaklarımız. Siz bize o kadar çok inanıyorsunuz ki gönderdiğiniz misafirleri bize mahcup olmayacaksınız gidin tatilinizi Rixos’ta yapın diyebiliyorsunuz. Bize adeta referans oluyorsunuz. Sizlerde iyi ki varsınız” dedi.

“Misafirden sürpriz hediye”
10 yıldan fazla süredir tatillerini Rixos otellerinde geçiren ve geceye Başkurtistan Cumhuriyeti’nden katılan Tatiana Sologub, sahnede Fettah Tamince’ye sürpriz yaparak ülkesine ait geleneksel kıyafeti hediye etti. Fettah Tamince geleneksel kıyafeti sahnede giyerek kendisine teşekkür etti.Yorumunuz:


Sitemizde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Tourism Today’e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Copyright © 2006 - 2019 - Tüm hakları saklıdır. Tourism Today
VERACONN