Rixos’un oteli, Accor Hotels’in sisteminde en çok talep edilen tesis oldu

Rixos’un oteli, Accor Hotels’in sisteminde en çok talep edilen tesis oldu

InnDesign Fuarı kapsamında düzenlenen “Otel Yapılarında Yenileme Trendleri ve Markalaşma Paneli”nin “Turizmde Marka Değeri Yaratma” isimli oturumunda konuşan Rixos Global Pazarlama, Dönüşüm ve Strateji Direktörü Yakup Aksoy, Antalya-Belek’te hayata geçirdikleri The Land Of Legends’ın hikayesi ile insanları kendisine çektiğini söyledi.

3 sene hayata geçirdikleri The Land of Legends’ın AVM, eğlence merkezi ve oteli ile hizmet verdiğini belirten Yakup Aksoy, “İlk yılında 6 ay hizmet veren bu kompleks sonraki iki yılında 12 ay hizmet verdi. Accor’un kendi sistemi içinde en çok talep gören ve en çok aranan otel The Land Of Legends bünyesindeki Kingdom Hotel oldu. Ayrıca bu otel Tripadvisor’da 2019 yılında 500 bin farklı insan tarafından incelenmiş. Çünkü burada Franco Dragone ile kurguladığımız bir hikaye var. Bu hikayeyi ilk günden bugüne her yerde gösterdik. Bu da büyük bir beğeni gördü” dedi.

2019 yılında The Land of Legends 4 milyonun üzerinde ziyaretçi ağırladığını belirten Aksoy, “Yaz aylarında bir günde 14-15 bin kişi şovları izlemeye geliyor. Buradaki en kritik nokta hikayedir. Hikayenin derinliği ve eşsizliği olmak zorunda. Bunun da sürekli geliştirilebilir olması lazım. 2019’da internet aramalarında 5 milyondan fazla insan The Land of Legends’ı incelemiş. Bu da bize gurur veriyor. Parkımızı geliştirmek için de çalışmalarımıza devam ediyoruz” diye konuştu. 


Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!