Rus turistlerin tatil hayalleri yıkıldı

Tourism Today - Turizmden Haberler - Turizm Haberleri

Rusya'nın en popüler sahil beldelerinden bazılarının bulunduğu Krasnodar Krayı'nda karantina 21 Haziran tarihine kadar uzatıldı. Böylece Soçi, Anapa ve Gelencik gibi popüler destinasyonlarda tatil sezonunun başlangıcı bir kere daha ertelenmiş oldu.

Türkrus.com’un Komsomolskaya Pravda gazetesinden aktardığı habere göre  bölgeye turist akını olabileceği endişesiyle böyle bir karar alındığı belirtiliyor. Bölge yönetiminin aldığı kararın tek istisnası tıbbi lisansa sahip sanatoryumlar oldu. Sanatoryumlar 1 Hazirandan bu yana ziyaretçi ağırlayabiliyor.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!