RUSLARIN TERCİHİ BU SENE AKDENİZ ÜLKELERİNDEN YANA OLDU

RUSLARIN TERCİHİ BU SENE AKDENİZ ÜLKELERİNDEN YANA OLDU

Rusya Tur Operatörleri Derneği (ATOR) Başkanı Maya Lomidze, Rusya'da bu sene yurtdışı tatili alanında başarılı bir sezon geçirileceğini bildirdi.

Erken rezervasyon programlarıyla çok fazla Rus turistin yurtdışına tatile çıkacağını belirten Lomidze, "2015 yılına göre erken rezervasyon programları daha başarılı oldu. Tur operatörleri neredeyse tüm ülkelere turist göndereceklerini açıkladılar.Özellikle Avrupa'nın tatil beldelerine, Bulgaristan ve Avrupa'nın Akdeniz kıyılarında yer alan ülkelerine de çok sayıda Rus turist gidecek. Bu ülkeler arasında Kıbrıs, Yunanistan, İspanya, İtalya, Hırvatistan ve Karadağ yer alıyor. Bu da bize bu yıl yurtdışı  turizm sezonunun geçtiğimiz yıldan daha başarılı olacağını gösteriyor" dedi.Lomidze, yurtiçi turizminde en çok tercih edilecek tatil beldelerinin geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu sene de Krasnodar ve Soçi olacağını kaydetti.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!