Rusya Başbakan Yardımcısı’ndan Intourmarket’e katılacaklara mesaj var

Rusya Başbakan Yardımcısı’ndan Intourmarket’e katılacaklara mesaj var

Rusya Federasyonu Başbakan Yardımcısı Olgo Golodets, yayımladığı mesajla Intourmarket Uluslararası Turizm Fuarı'nın katılımcılarına başarı diledi.

Rusya Federasyonu Başbakan Yardımcısı Golodets’in mesajı şöyle: “Rusya Federasyonu Başbakan Yardımcısı Olga Golodets'ten Intourmarket Uluslararası Turizm Fuarı'nın katılımcılarına ve misafirlerine selamlar.

Rusya Federasyonu Hükümeti ve kendim adıma, Intourmarket Uluslararası Turizm Fuarı'nın katılımcılarını ve misafirlerini  12-14 Mart 2020 de 15. Kez Moskova da ağırlayacağız!

Yerli ve gelen turizmin entegre gelişimi, turizm endüstrisinin çekiciliğini artırmak Rusya ekonomisinde bir önceliktir.

Intourmarket Fuarı, uluslararası düzeyde en önemli Rus ihtisas etkinliklerinden biri olan ve ülkemizdeki turizm endüstrisinin gelişmesine ve popülerleşmesine katkıda bulunan turizm gelişimi alanında önemli kararlar almak için etkili bir platform haline gelmiştir.

Fuarın tüm katılımcılarına tüm hedeflerine ulaşmada profesyonel gelişim, tükenmez enerji ve başarılar diliyorum!”

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!