Rusya’da Pegas, Coral ve Anex’i yakından ilgilendiren öneri…

Rusya’da Pegas, Coral ve Anex’i yakından ilgilendiren öneri…

Rusya Kültür, Spor, Turizm ve Gençlik İşleri Komitesi Başkanı Mikhail Degtyarev; Rusya Kalkınma Bakan Yardımcısı Sergey Galkin, Rostourism hukuk departmanı başkanı ve büyük tur operatörlerinin başkanlarının yer aldığı toplantıda turizm sektöründe yabancı sermayenin payının sınırlandırılması konusunun görüşülmesini önerdi.

Tourdom.ru’nun haberine göre Degtyarev “Rusya'nın ulusal çıkarlarını korumak ve şeffaf bir iş ortamı oluşturmak için yabancı yatırımcıların ülkenin savunma ve devlet güvenliği için stratejik öneme sahip olan işletme şirketlerinin sermaye paylarında kısıtlamalar getirmektedir. Belki de turizm endüstrisinde benzer kısıtlamalar koymamızın zamanı geldi dedi.

Degtyarev, bu sözlerden sonra herkes Pegas Touristik, Coral Travel ve Anex Tour temsilcilerine gülümseyerek baktı. 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!