Rusya’daki tatil satışları felç oldu

Rusya’daki tatil satışları felç oldu

Korona virüsü haberleri ve bazı ülkelere tur satışlarının yasaklanması Rusya'da tur satışlarını felç etti.

Rus Tur Operatörleri Birliği'nin (ATOR) web sitesinde yer alan habere göre, tur operatörlerinin Korona virüs ve bazı ülkelere getirilen yasak nedeniyle tur satışı yapamadığını açıkladı. 

Korona virüsü nedeniyle şu ana kadar yaşanan kaybın 27 milyar rubleyi bulduğunu tahmin ediliyor.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!