Rusya, Türkiye tatili sırasında hayatını kaybeden iki küçük Rus turist için harekete geçti

Rusya, Türkiye tatili sırasında hayatını kaybeden iki küçük Rus turist için harekete geçti

Türkiye'de tatil yaptıkları sırada hayatını kaybeden iki Rus kızın ölümü, Rusya'yı harekete geçirdi.

Sputnik'in haberine göre Rusya Soruşturma Komitesi, Bodrum’da kaldığı otelde yaşadığı talihsiz kaza sonucu komaya giren ve yaşam mücadelesinin ardından hayatını kaybeden 12 yaşındaki Alisa Adamova’nın ölümü hakkında kamu davası açarak soruşturma başlattığını duyurdu.

Diğer taraftan Soruşturma Komitesi, annesiyle yaptığı Türkiye tatili sırasında havuzda boğularak can veren 6 yaşındaki kızın ölümü hakkında da Arhangelsk ve Nenets bölgelerindeki yetkililer tarafından bir ön soruşturma yapılacağını açıkladı.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!