RUSYA ULAŞTIRMA BAKANI: "TÜRKİYE'YE CHARTER SEFERLERİ KARADENİZ'DEKİ TURİZMİ ETKİLEMEYECEK

RUSYA ULAŞTIRMA BAKANI:

Rusya Ulaştırma Bakanı Maksim Sokolov, Rusya'nın Türkiye'ye charter seferleri düzenlemesine getirilen kısıtlamaların kaldırılmasının Karadeniz'de bulunan Rus turizm merkezlerini etkilemeyeceğini, tur operatörlerinin hizmet kalitesini artıracağını bildirdi

Gazetem.ru'da yer alan habere göre; Sokolov, "Rossiya 24" TV kanalına yaptığı açıklamada, "Türkiye'ye charter seferlerinin başlamasının ciddi şekilde bizim Karadeniz'de bulunan turizm merkezlerimizi etkileyeceğini düşünmüyorum. Çünkü buralar bizim vatandaşlarımız için gelenek haline geldiler ve her sene bu turizm merkezlerine giden turist sayısında artış yaşandığını görüyoruz" ifadelerini kullandı.Bakan, Türkiye'nin açılmasının Rus tur operatörlerini daha kaliteli ürün sunmaları ve müşterilere daha fazla ilgi sarf etmeleri için zorlayacağını belirtti.Bilindiği üzere Rusya Başbakanı Dmitri Medvedev, 28 Ağustos'ta Türkiye'ye charter seferlerine getirilen yasağı kaldıran kararnameyi imzaladı.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!