Rusya, yılbaşı tatilini kısaltacak!

Rusya, yılbaşı tatilini kısaltacak!

Rusya’da uzun yılbaşı ve Noel tatillerinin süresinin kısaltılması teklif edildi. Duma Çalışma ve Sosyal Politika Komitesi, yılbaşında yalnızca dört gün resmi tatil olması önerisinde bulundu.

Gazeta.ru’nun haberine göre, öneri kabul edilirse, Rusya’da bu sene yılbaşında 31 Aralık-4 Ocak tarihleri arasında resmi tatil yapılacak. Siteye bilgi veren komite başkanı milletvekili Yaroslav Nilov, “31 Aralık-3 Ocak tarihleri arasında resmi tatil olması teklif ediliyor. Diğer günlerde ise dileyenler ücretli izin kullanabilmeli. Böylece hem kışın uzun tatil yapmak istemeyen, hem de daha uzun süre dinlenmek isteyen vatandaşların memnun olması sağlanabilir” dedi. Nilov, uzun yılbaşı ve Noel tatillerinin ülke ekonomisini zarara uğrattığının altını çizdi. (Türkrus.com)

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!