SEA GARDEN RESORT DALIŞ MERAKLILARINI BEKLİYOR

SEA GARDEN RESORT DALIŞ MERAKLILARINI BEKLİYOR

Bodrum Yalıçiftlik’te bulunan, mavi bayraklı koyları ve etrafını çevreleyen çam ormanlarıyla maviyi ve yeşili kucaklayan Hapimag Sea Garden Resort sualtı meraklılarının yeni cazibe merkezi olmaya aday.

Dünyanın sayılı sualtı müzelerinden birini barındıran Bodrum’un en güzel koylarına kurulu olan Hapimag Sea Garden Resort, tatilcilerin olduğu kadar dalış meraklılarının da vazgeçilmez adresleri arasında yer alıyor. Sea Garden’ın mavi bayraklı koylarında gerçekleştirilen dalış eğitimleri, 18 yılık deneyime sahip Erman Dive Center tarafından veriliyor.

Uluslararası sertifikalara sahip profesyonel ekibi ile 2005’ten bu yana Sea Garden bünyesinde dalış meraklılarına hizmet veren Erman Dive Center, hiç dalış tecrübesi olmayan veya ileri seviye dalgıçlık eğitimi almak isteyenler için farklı eğitimler sunuyor. Erman Dive Center programlı profesyonel dalış eğitimleri için de Bodrum'un en güzel dalış noktalarında sürekli dalış turları düzenliyor.

Uluslararası sertifikalı eğitimler veriliyor
National Geographic lisanslarına sahip olan Erman Dive Center’da uluslararası geçerliliğe sahip dalış sertifikaları veriliyor. Aynı Zamanda Uluslararası Dalış Yetiştirme Eğitmenliği Merkezi de olan Erman Dive Center’ın PADI 5 Star Resort Center hizmeti de bulunuyor. Yüzme bilen, sağlık sorunu olmayan ve 15 yaşından büyük herkese açık olan eğitimleri başarıyla tamamlayanlara Türkiye Sualtı Federasyonu sertifikaları ve dünya çapında popüler olan CMAS VE PADI sertifikaları veriliyor.

Profesyonel dalgıç olmak isteyenlere özel eğitimler
Erman Dive Center’daki farklı seviyeler ve sertifika programları için eğitimler düzenli olarak uygulanıyor. Dalış tecrübesi olmayanlar için günü birlik deneme dalışı yapılabiliyor. Giriş seviyesi için dört günlük bir program uygulandıktan sonra, ikinci seviye için 3 günlük eğitimden geçmek gerekiyor. Sonrasında ise profesyonel seviyeler geliyor. Kurtarma ve liderlik gibi özel eğitimlerinde de verildiği Erman Dive Center’da tüm gerekli programları tamamlayanlar profesyonel dalgıç lisansı alabiliyor.

Erman Dive Center’da Sea Garden misafirleri tekneyle açılmadan tatil köyünden yararlanarak kendilerine uygun programlarla dalış yapabiliyor. Sertifikalı dalgıçlar ise 9:00 – 14:00 saatleri arasında teknelerle dalışa çıkıp derin mavilikleri keşfedebiliyorlar.

Tüm su sporları için ideal konum
Su sporları meraklıları için tam bir cennet olan Hapimag Sea Garden Resort, deniz trafiğine karşı da son derece emniyetli.  Çevre ve doğa konusunda son derece hassas davranması sayesinde pırıl pırıl bir sahil şeridine sahip tesis, dalış meraklılarına en uygun ortamı sunuyor.

Kurslar hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen sualtı meraklıları, Erman Dive Center’ın http://www.ermandive.com/ adresli resmi web sitesini ziyaret edebilirler.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!