Seturselect, ünlü isimleri turlarına ekledi

Seturselect, ünlü isimleri turlarına ekledi

Setur’un, kişiye özel deneyim sunan markası SeturSelect 2018’de Sunay Akın ile Paris’e, Tan Sağtürk ile St. Petersburg’a, Ayhan Sicimoğlu’yla İtalya’ya, Prof.Dr. İlber Ortaylı ile Lübnan’a turlar düzenleyecek.

Setur’un 50 yılı aşkın sektör tecrübesi ve üstün hizmet kalitesiyle, kişiye özel deneyim ve macera seyahatleri sunmak üzere hayata geçirdiği markası SeturSelect, 2018’de özel rotalarına yenilerini ekliyor. SeturSelect’in deneyimli rehberlerinin yanında ünlü isimlerin de anlatımlarıyla renklendirdiği özel kültür turlarının 2018 programı açıklandı.

Ortaylı, Akın, Sicimoğlu ve Sağtürk
Özel tatil deneyimi peşinde koşan gezginlerin yoğun ilgi gösterdiği özel SeturSelect rotalarının bu yılki programında Ağustos'da Tan Sağtürk ile St. Petersburg, Ekim’de Sunay Akın ile Paris, Eylül ve Ekim aylarında Ayhan Sicimoğlu ile İtalya, Ekim’de Prof. Dr. İlber Ortaylı ile Lübnan özel rotalar arasında yer alıyor.

Özel isimlerle turlara katılacaklar
2018 SeturSelect turlarının tanıtımı için düzenlenen basın toplantısında konuşan Setur’un Turizmden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Tomruk “SeturSelect olarak bizler, deneyim seyahatinin öncüsü olmanın gururunu taşıyoruz. Misafirlerimiz hangi destinasyona giderlerse gitsinler standartların üzerinde, özel deneyimler yaşamak istiyor. SeturSelect tam da bu ihtiyacı karşılamak üzere hayata geçirildi ve çok kısa sürede özel ve seçkin bir deneyim arayan müşterilerimizin gözdesi oldu. Sevgili Ayhan Sicimoğlu ile başlattığımız turlarımız Türkiye’de bir ilkti. Bu yıl çıtayı daha da yukarı çekerek iş birliklerimizi Prof. Dr. İlber Ortaylı, Tan Sağtürk ve Sunay Akın gibi kendi alanında öncü isimler ile genişlettik. Misafirlerimiz bu özel isimlerle katılacakları turlarda turistik bir geziye değil, ayrıcalıklı bir deneyime yolculuk etmiş olacaklar. Tüm dünyada en özel destinasyonları, severek takip ettikleri ünlü isimler ile beraber gezmek, yerel kültür ve tarihi doyasıya yaşamak isteyen tüm seyyahları turlarımıza bekliyoruz” dedi.  Kalite ve güvenilirliğin Setur için bir vazgeçilmez olduğunun altını çizen Tomruk, iş birliği için seçilen isimlere de bu doğrultıuda karar verildiğini, kendi alanının duayeni sayılan bu isimlerin de SeturSelect ile çalışmalarından dolayı gurur duyduğunu da sözlerine ekledi.

Özel turlara ünlü isimler
Toplantıda SeturSelect’in özel turlarına eşlik edecek Ayhan Sicimoğlu, Sunay Akın ve Tan Sağtürk de söz aldılar.  Ayhan Sicimoğlu, “Turistik rotalar dışına çıkarak bizlerin deneyimlediği lokasyon ve kültürleri keşfedecekler. Her ziyaretimizde turistik rotadan çıkıp, kentin ve kültürün içine yeniden bakıyoruz, turistlere açık olmayan mekanları, o bölgenin insanlarının ev sahipliğinde gezeceğiz” dedi. Sunay Akın, “Seyahatimizde Paris ve Türkiye arasındaki ilişkiyi kovalayacağız Örneğin Ahmet Mithat Efendi’nin Paris’i en iyi anlatan kitabını, Cemal Süreya’nın Paris’te Kars için yazdığı şiiri ile Paris sokaklarında geçen gençlik hikayelerini kovalayacağız. Gelmek isteyenleri hayallerinin şehrine bekliyoruz.” dedi. Tan Sağtürk, St. Petersburg gezisi için ‘balenin merkezine gitmek’ yorumunda bulundu. “Rusya, Amerika, İngiltere ve Fransa’dan yayılan bale, her ülkenin tarzıyla harmanlanmıştır. St. Petersburg, dünyadaki en büyük bale merkezine sahip. Bu merkeze her yıl 3 milyon öğrenci içinden 200 öğrenci seçiliyor. Ülkeler arası sanat tarihini kucaklayabilmek için böyle bir tur fırsatı yakalamak önemli.” şeklinde konuştu.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!