Sevgililer Günü, otellere ara tatil etkisi yaptı

Sevgililer Günü, otellere ara tatil etkisi yaptı

Sevgililer Günü, otellere ara tatil etkisi yaptı

14 Şubat 2020 Cuma

Sevgililer Günü için 15 gün öncesinden hazırlıklara başladıklarını belirten Antalya’daki Hotel Su Genel Müdürü Mehmet Şahin, “4-5 gün öncesine kadar çok ciddi taleple salonlarımızı erken kapatmak durumunda kaldık” dedi.

Özellikle son günlerin yaklaşmasıyla belki 2-3 kat oranda hazırlığımıza göre talepler geldi ama birçok misafirimize bu sevgililer günü için olumlu yanıt veremedik. Alakartlarımıza da çok yoğun talep var. Burada sunumların da çok etkisi var. Biraz da renk kattık, yemeklerimize özel isimler seçtik. 'Büyüleyici Gözlerin', 'Aşkın Tadı' gibi isimlerle pozitif dönüşler aldık. Otel olarak hazırız ve misafirlerimizi bekliyoruz. Hafta sonuna denk gelmesi ve diğer şehirlerdeki soğuk havanın da etkisi, Antalya'nın da sıcak imaj şehir görüntüsü nedeniyle 2-3 günlük ciddi talep aldık. Sevgililer günü insanlar için bir anlamda ara tatil fırsatı oldu. Yüzde 80-90'lara varan doluluk söz konusu."Yorumunuz:


Sitemizde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Tourism Today’e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Copyright © 2006 - 2019 - Tüm hakları saklıdır. Tourism Today
VERACONN