as

Seyahat sektörü için en iyisi “Unique Travel Platformu” oldu

Seyahat sektörü için en iyisi “Unique Travel Platformu” oldu

07 Kasım 2019 Perşembe

İnsanların yaşamlarını kolaylaştıran, hatta bazen tamamen değiştiren teknoloji, en sonunda turizmde de yerini aldı.

Prince Group bünyesinde yer alan yazılım şirketi tarafından geliştirilmiş olan Unique Travel Platformu, 31 Ekim ‘de Travel Winter IT Workshop konferansında sektörün önde gelenlerine sunulmuş ve oldukça yüksek bir beğeni alarak “2019 yılı seyahat sektörü için en iyi BT çözümü” ödülüne layık görüldü. 


Turizmin her alanındaki ürün ve hizmetlerin, tedarikçiden müşteriye ulaştırılmasına kadar tüm adımlarının otomatikleştirilmesinin platformun hedeflerinden biri olduğunu belirten Prince Group’un, Unique platformunun işlevselliği; sektördeki uzun yıllara ve pratik deneyime dayanan en iyi geliştiriciler tarafından yaratıldı ve uçtan uca bir seyahat ekosistemi inşa etmesini sağladığı görüldü.


Hem 2B hem de B2C konusunda oldukça güçlü özelliklere sahip olan platform, otel, uçak, transfer, otobüs, sigorta ve cruise ürünlerini tek tek satışa sunabildiği gibi, bu ürünleri tüketicinin talebine göre paket olarak satışa sunma konusunda da oldukça iddialı.


Unique Platformu, Rusya’da Unicorn (www.unicorn.ru) ve Türkiye’de Prens Group tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Ürünleri tüketicinin talebine göre paket olarak satışa sunma konusunda da oldukça iddialı. 
Yorumunuz:


Reklam alan 19 ( 260 x 330 boyutlarında reklam alanı )
Reklam alan 20 ( 260 x 330 boyutlarında reklam alanı )
Reklam alan 21 ( 260 x 330 boyutlarında reklam alanı )
Sitemizde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Tourism Today’e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Copyright © 2006 - 2019 - Tüm hakları saklıdır. Tourism Today
VERACONN