Otelde çalıştığı kuyumcuyu soydu

Otelde çalıştığı kuyumcuyu soydu

Antalya'nın Manavgat ilçesindeki bir otelde çalıştığı kuyumcu dükkanından piyasa değeri 220 bin lira olan, 78 parça 918 gram altın takı ve mücevher çalan tezgahtar adliyeye sevk edildi.

Manavgat'ın Evrenseki Mahallesi'nde 5 yıldızlı oteldeki kuyumcu dükkanında tezgahtar olarak çalışan H.M., önceki gün, sahiplerinin cuma namazına gitmesinin ardından piyasa değeri yaklaşık 220 bin lira olan, 78 parça altın takı ve mücevheri çalarak, ortadan kayboldu. Haber verilmesi üzerine iş yerine gelen Manavgat Jandarma Komutanlığı ekiplerinin yaptığı inceleme ve araştırma sonucunda H.M.'nin Alanya ilçesine gittiği belirlendi. Ekipler, H.M.'nin çaldığı altın takı ve mücevherleri bozdurmaya çalıştığını ve Alanya'da otelde konakladığını tespit etti. H.M.'nin yakalanması için Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bilgi verildi. H.M., dün kaldığı otele Alanya polisinin yaptığı baskınla yakalandı. H.M.'nin üzerinde ve odasında yapılan aramada, kuyumcu dükkanından çalındığı tespit edilen 63 parça altın takı ve mücevher, çalınanların satışından elde edildiği değerlendirilen 21 bin 740 lira ve bir miktar uyuşturucu madde ele geçirildi.

H.M., el koyulan altın takı, mücevher, para ve diğer malzemelerle Manavgat Jandarma Komutanlığı ekiplerine teslim edildi. 1 ay önce işe girdiği belirlenen H.M., jandarmadaki işlemlerinin ardından bugün öğle saatlerinde adliyeye sevk edildi. H.M., jandarmadaki ifadesinde suçunu itiraf ederek, "Paraya ihtiyacım vardı. Şeytana uydum. Çok pişmanım" dedi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!