Sezer Şener: “Sherwood Hotels’in kalitesi yükseliyor”

Sezer Şener: “Sherwood Hotels’in kalitesi yükseliyor”

Sezer Şener: “Sherwood Hotels’in kalitesi yükseliyor”

24 Ocak 2020 Cuma

Sherwood Hotels Satış ve Pazarlama Müdürü Sezer Şener, Tourism Today TV’ye yaptığı açıklamada Sherwood Hotels’in kalite çıtasının yükseldiğini belirterek, “Bu kalite çizgimizi koruyup her geçen sene geliştireceğiz” dedi.

Geçen seneyi Thomas Cook’un iflası ile kapattıklarını belirten Sezer Şener, “İngiltere ve Almanya pazarında Kasım ayı rezervasyon verileri iyiydi. Ancak sonrasında bir ölüm sesliği hakimdi. 2020 yılı için pazarlarımızda büyük kapasite artışı görünmüyor. Operatörlerin rakamlarında artış var ama geçen seneki artış rakamlarını yakalamak çok zor. Çünkü hem uçak yetersiz hem de uçuşlara zam geldi. Bunun yanında oteller de zam yaptı. Örnek vermek gerekirse geçen sene 2500 euro’ya tatil yapan bir turist aynı paketi 4000 euro’ya alacak. Ama yılsonunda olumlu bir kapanış yapacağız” dedi.

Sherwood Hotels’in son iki yıldır kalite anlamında ciddi yatırımlar yaptıklarını belirten Şener, “Kalitemizi yükselttik ve üzerine koyarak devam ediyoruz. Bu kalite ile fiyatlarımız daha yukarıya çıkmaya başladı. Sherwood Hotels olarak yukarıya taşıdığımız kalite çizgimizi korumak ve ilerleyen yıllarda bu kaliteyi daha da yukarıya taşımak istiyoruz” diye konuştu.

Sherwood Hotels Satış ve Pazarlama Müdürü Sezer Şener’in açıklamaları için tıklayınız:Yorumunuz:


Sitemizde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Tourism Today’e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Copyright © 2006 - 2019 - Tüm hakları saklıdır. Tourism Today
VERACONN