as

Sezgin Özer: “Thomas Cook’un boşluğu dolacak, sıkıntı yok”

Sezgin Özer: “Thomas Cook’un boşluğu dolacak, sıkıntı yok”

06 Kasım 2019 Çarşamba

Bu sene 40. Defa kapılarını açan WTM Londra, Türkiye açısından olumlu ilerliyor. Londra’daki fuara katılan Kilit Global Genel Müdürü Sezgin Özer, tur operatörleri ve İngiliz tatilcilerin Türkiye’ye yönelik büyük bir ilgisi bulunduğunu belirterek, “Thomas Cook’un boşluğu fazlası ile dolacak. İngiltere pazarında sıkıntı yok” dedi.

Fuarı yakından takip eden Sezgin Özer, Tourism Today’e açıklamalarda bulundu: “Fuara gelirken soru işaretlerimiz vardı ancak bu soru işaretleri fuarda silindi. Türkiye’ye yönelik hem tur operatörü ayağında hem uçak firmaları anlamında hem de İngiliz tatilciler anlamında büyük bir ilgi var. Türkiye, İngiltere pazarının vazgeçilmez destinasyonları arasında. Türkiye’nin ne kadar önemli olduğunu tur operatörleri ve uçak firmaları da görüyor. Bu nedenle Thomas Cook’un boşluğunu doldurmak için harekete geçtiler. Fuarda Thomas Cook’un eksikliğini hissettirecek olumsuz bir durum yok. Türkiye 2020 yılında İngiltere pazarında büyümeye devam edecek” diye konuştu.

Sezginz Özer, Thomas Cook’un iflası sonrasında fuarda tur operatörlerinin ve İngiliz tatilcinin ilgisi ile turizmcilerimizin moral bulduğunu da söyledi.
Yorumunuz:


Reklam alan 19 ( 260 x 330 boyutlarında reklam alanı )
Reklam alan 20 ( 260 x 330 boyutlarında reklam alanı )
Reklam alan 21 ( 260 x 330 boyutlarında reklam alanı )
Sitemizde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Tourism Today’e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Copyright © 2006 - 2019 - Tüm hakları saklıdır. Tourism Today
VERACONN