Skal Antalya, sokak hayvanlarını unutmadı

Skal Antalya, sokak hayvanlarını unutmadı

Tüm dünyada insanlar Covit-19 salgını ile mücadele ederken, yaşamları insanlara bağlı olan sokak hayvanları da açlık ve susuzlukla karşı karşıya kaldı. Bu nedenle Skal International Antalya Kulübü sokak hayvanlarına destek için üyeleriyle birlikte bir kampanya başlattı.

Skal Antalya Başkanı Cüneyt Kuru, sokak hayvanları için hazırladıkları kampanya hakkında bir çağrı yaptı: “Değerli Arkadaşlarım, umarım herkes sağlık ve sıhhat içerisinde ve mümkün olduğu kadar evlerinizdesinizdir.

Herkesin bir şok ve panik yaşadığı bu kriz ortamında maalesef tamamen “biz insanlara bağlı yaşamı olan” sokak hayvanlarımız da bir şok ve yaşam mücadelesi içindeler. Bunu sokağa çıktığınızda görüyorsunuzdur ve yaşıyorsunuzdur.

Biz de Skal Antalya olarak bu hayvanlarımıza hep birlikte sahip çıkmak ve destek vermek için bir kampanya başlatalım istedim ve bir tasarım ve slogan hazırlattım. Bu kampanya süresince aşağıdaki aksiyonları uygulayarak Skal Antalya Ailesi olarak desteklerinizi içtenlikle rica ediyorum: * Tüm mahallelerde birbirlerine yakın oturan Skal üyelerimiz aralarında haberleşerek ortak bir noktada, beslenme istasyonları kurabilirler veya belediyelerin mevcut beslenme istasyonlarını seçebilirler.

* Her aile seçtikleri veya kurdukları bu beslenme istasyonlarına kuru mama veya evlerindeki yiyeceklerden artırarak sabah ve akşam olmak üzere bırakabilirler.

* Ayrıca, havaların da ısınmaya başladığı şu sıralarda aynı istasyonlara su bırakabilirler.

* Bu istasyonlara yakın olmayan aileler de kendi evlerinin önünde veya yakınında bir istasyon oluşturarak mama ve su bırakabilirler.

* Mümkünse hazırladığımız veya seçtiğimiz bu istasyonlardaki aksiyonlarımızın fotoğraflarını çekerek birbirimize teşvik ve destek için tasarım ve logomuzla birlikte sosyal medyada yayınlayabilirler.

* Ayrıca, sundukları bu istasyonlara hazırlattığımız bu tasarım ve logoyu levha olarak koymak isteyen üyelerimize bu levhayı yaptırarak kendilerine verebiliriz.

Haydi Skal ailem onlarda bir can ve hep birlikte sahip çıkalım, destek verelim. Skal Sevgi ve Saygılarımızla…”

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!